Odlično prevajanje besedil

Naj za vas prevedemo vse, kar potrebujete! Prevajanje.net vam ponuja prevajanje v več kot trideset različnih jezikov, med katerimi so poleg slovenščine še vsi večji evropski in svetovni jeziki pa tudi mnogi drugi jeziki manjših narodov. Tako se vam skoraj ne more zgoditi, da jezika, za katerega potrebujete prevajanje besedil, ni na našem seznamu. Po naših izkušnjah največ ljudi išče prevajanje besedil v angleščino, nemščino, italijanščino, francoščino in španščino, prav tako pa je veliko povpraševanje po ruščini. Pogosto slovenska podjetja delujejo tudi na trgu bivše Jugoslavije, zato potrebujejo prevode v srbščino, hrvaščino in druge jezike tega prostora.

Prevajanje besedil je seveda dvosmerno. Prevajamo tako iz tujih jezikov kot iz slovenščine v vse naštete jezike, poleg tega pa še v češčino, danščino, madžarščino, finščino, nizozemščino, švedščino, beloruščino itd. Na našem seznamu jezikov, ki jih obvladajo naši prevajalci in prevajalke, pa so tudi arabščina, japonščina in kitajščina, ki nasploh postaja jezik, za katerega je vedno več zanimanja.

Naše prevajanje besedil obsega različne zvrsti in zahtevnostne stopnje, med katerimi so:

 • spletne strani in spletne trgovine
 • različna navodila za uporabo
 • promocijska besedila
 • uradni dokumenti in spričevala
 • tehnična ali strokovna besedila
 • poljudnoznanstvena in znanstvena besedila
 • strokovni članki
 • pravni dokumenti in pravilniki
 • zakonodaja
 • besedila s področja medicine in drugih naravoslovnih ved
 • vse druge vrste besedil

Z našo pomočjo se lahko svetu predstavite z odličnim prevodom in tako na najboljši možen način vstopite v stik s strankami ali poslovnimi partnerji v tujini ter poskrbite za večji ugled svojega podjetja ali dejavnosti. Dokažite jim, da ste profesionalni na vseh nivojih delovanja in poslovanja, ter poskrbite za kakovostno in profesionalno prevajanje prav vseh besedil!

Leave a Reply

Your email address will not be published.