Kakovosten električni kopalniški radiator za brisače 

Električni kopalniški radiator za brisače Glamox

Kje kupiti električni kopalniški radiator za brisače, ki vam bo omogočil kakovostno ogrevanje in na katerem boste lahko posušili, karkoli boste želeli? Velika izbira različnih modelov vam omogoča, da med njimi poiščete najbolj ustrezen model za svoje potrebe. Tega je treba izbrati predvsem glede na velikost vaše kopalnice in potrebe po ogrevanju v njej, saj se modeli razlikujejo tako po načinu delovanja kot tudi po moči oziroma energetski učinkovitosti. 

Ugodna cena za učinkovito ogrevanje in sušenje 

električni stenski radiatorji Glamox

Kakovosten električni kopalniški radiator poskrbi tako za učinkovito in kakovostno ogrevanje kot za sušenje ob enem. To pomeni, da se ga lahko uporablja tako kot grelno telo kot tudi kot sušilnik. Pri tem pa za sušenje perila uporablja isto energijo, ki jo oddaja z namenom ogrevanja prostora, kar pomeni, da je energetsko varčen. Kljub njegovi veliki funkcionalnosti, učinkovitosti in drugim odličnim lastnostim pa ga odlikuje tudi dostopna cena. Za kakršen koli drug način ogrevanja boste odšteli veliko več kot za nakup takšnega grelnika, s katerim se lahko ravno tako učinkovito ogrevate, poleg tega pa z njim lahko poskrbite tudi za sušenje brisač. Zaradi tega se takšen grelnik zagotovo splača kupiti. 

Številni razlogi, zakaj se vam splača kupiti električni grelnik 

Zakaj se vam električni kopalniški radiator za brisače splača namestiti v vašo kopalnico? Za to obstajajo številni razlogi, ki vas bodo prepričali v to, da takšen grelnik ne sme manjkati v prav nobeni kopalnici. Njegove najbolj pomembne lastnosti, ki jih velja izpostaviti, so predvsem: 

 • zmogljivo ogrevanje, 
 • zelo majhne dimenzije, zaradi katerih ne zasede veliko prostora, 
 • hitra montaža, saj zanjo ni potrebnih nobenih dodatnih inštalacij, 
 • enostavna uporaba z več stopnjami gretja, 
 • možnost obešanja brisač, 
 • učinkovito sušenje brisač in drugega perila. 

Električni kopalniški radiator za brisače mora imeti primerno moč 

radiator za kopalnico

Za čim bolj učinkovito uporabo takšnega grelnika je pomembno izbrati primerno moč. Vsak model je namreč na voljo v več različicah, glavna razlika med njimi pa je prav moč delovanja oziroma zmogljivost. Slednjo je treba prilagoditi glede na velikost prostora, pri čemer je nujno treba upoštevati tudi vse ostale dejavnike, kot so: 

 • morebitne druge grelne naprave v prostoru, 
 • višina stropov, 
 • kakovost izolacije, 
 • kakovost tesnjenja oken in vrat v prostoru. 

Od vsega naštetega je namreč odvisno, kakšna moč grelnika bo zadostovala za to, da bomo zadovoljni z doseženo temperaturo v prostoru. Zato je to, kakšno moč naj ima električni kopalniški radiator za brisače, vedno treba izbrati glede na zgoraj naštete dejavnike. Ravno tako pa je pri tem treba upoštevati, da večja moč zagotavlja bolj učinkovito gretje. To pomeni, da bo vaš novi grelnik prostor veliko hitreje in bolje ogrel, če boste izbrali model z nekoliko višjo močjo.  

Koliko dražji so modeli z višjo močjo? 

električni stenski radiator

Ker razlike v ceni med modeli z nižjo ali višjo močjo navadno niso tako zelo velike, se vam gotovo splača izbrati model z višjo močjo, saj boste s tem zagotovili bolj zmogljivo in bolj učinkovito gretje. To pomeni: 

 • da se bo prostor hitreje ogrel, 
 • da vam ne bo treba predolgo čakati, da bo vaša kopalnica topla, 
 • da boste lahko prostor udobno segreli tudi ob najhladnejših dneh, 
 • da boste lažje zagotovili višjo temperaturo v kopalnici, 
 • da bodo brisače in ostalo perilo hitreje suho.