Estetsko zobozdravstvo Sekulić uredi vaše zobe 

Estetsko zobozdravstvo Sekulić

Bi radi imeli bolj urejene zobe? Niste zadovoljni s tem, kako so videti vaši zobje, ali pa imate z njimi kakšne druge težave, ki bi jih radi odpravili? Vam morda manjka kakšen zob, zato bi ga želeli nadomestiti? Razmišljate o implantatih oziroma zobnih vsadkih, zato iščete čim boljšega zobozdravnika, ki bi poskrbel za to? Estetsko zobozdravstvo Sekulić je pravi naslov za vse zgoraj našteto, saj se s stomatološkimi storitvami ukvarjajo že vrsto let. 

Uredite svoje zobe pri strokovnjakih 

Dandanes se veliko bolj zavedamo pravilne in redne ustne higiene, vendar pa ta ni vedno dovolj za lepo in urejeno zobovje. Če niste zadovoljni z njegovim videzom, vam lahko pomagajo storitve, ki jih nudi estetsko zobozdravstvo Sekulić. S svojim strokovnim znanjem in izkušnjami vam bodo pomagali do lepega nasmeha, zato se vam ni več treba ukvarjati z iskanjem zobarja, ki bo poskrbel za to, ampak se čim prej naročite na pregled v njihovo ordinacijo. Prvi pregled je namenjen temu, da zobozdravnik pregleda vaše zobe in se boste ob tem z njim lahko pogovorili o vaših želja in o tem: 

 • na kakšen način in kako je vaše zobe možno urediti,  
 • kakšne metode bi se lahko uporabile ob tem,  
 • kakšni bi bili pričakovani rezultati, 
 • koliko časa bo trajalo takšno urejanje zob,  
 • kakšne stroške vse skupaj prinaša,  
 • kaj vse morate vedeti, pred odločitvijo za določen poseg ipd. 

Kako do lepših zob? 

Estetsko zobozdravstvo

Estetsko zobozdravstvo Sekulić pri svojem delu uporablja najsodobnejše metode različnih vrst, ki omogočajo čim boljše rezultate na čim hitrejši in za pacienta čim manj naporen (čim manj boleč) način. Te metode so: 

 • vstavitev belih plomb, 
 • zobne luske, ki prekrijejo nepravilnosti na zobeh, 
 • lasersko beljenje zob, 
 • vstavitev implantatov ali zobnih vsadkov, 
 • nevidni zobni aparat za ravnanje zob, 
 • zobni nakit za še bolj bleščeč nasmeh. 

Osnova so zdravi zobje 

Za vse zgoraj naštete metode, ki jih uporablja zobozdravstvo Sekulić, pa velja, da jih je možno uporabiti le, če so vaši zobe zdravi in brez težav. A brez skrbi: če temu ni tako, bodo njihovi zobozdravniki poskrbeli tudi za to. Najprej se bodo tako lotili odpravljanja težav z vašimi zobmi, nato pa bodo poskrbeli še za njihov videz. Tako bodo vaši zobje z njihovo pomočjo kmalu zdravi in lepi, vi pa boste tako še veliko rajši pokazali svoj nasmeh.