Električni radiator, ki dobro ogreje vsak prostor

Potrebujete električni radiator za ogrevanje bivalnih prostorov, kopalnice ali pisarne? Iščete rešitev za ogrevanje vikenda? Morda pa potrebujete grelnik le za prehodna obdobja, izven kurilne sezone? V vseh naštetih primerih se vam splača obiskati spletno stran silenos-ogrevanje.si, saj so tam na voljo različni električni grelniki, ki vam omogočajo prav to, kar potrebujete. Med številnimi modeli se namreč najde kaj za prav vse potrebe.

ova generaija učinkovitih električnih radijatorjev

Nova generacija učinkovitih grelnikov

Sodobni električni radiator je v današnjih časih zasnovan tako, da deluje čim bolj energetsko učinkovito. To pomeni, da je veliko manj potraten, kot so bili grelniki nekdaj. Če imate slabe spomine na ogrevanje z raznimi prenosnimi radiatorji in kaloriferji, jih čim prej pozabite, saj so danes takšni grelniki veliko bolj izpopolnjeni. Zaradi tega se dandanes njegova uporaba splača veliko bolj kot nekoč, saj so sodobni modeli zasnovani tako, da porabijo kar se da najmanj električne energije.

Poleg tega pa je nova generacija takšnih grelnikov tudi veliko bolj učinkovita. To pomeni, da veliko hitreje in bolje ogrejejo prostor, predvsem pa imajo tudi različne napredne funkcije in dodatke, ki ogrevanje naredijo še boljše in še bolj udobno:

 • varčna zasnova, zaradi česar električni radiator porabi kar se da malo električne energije,
 • izredna kvaliteta in učinkovitost ogrevanja,
 • nizka temperatura sprednje stranice,
 • ohranja kakovost zraka v prostoru, saj zraka ne izsušuje in ne povzroča izgorevanja kisika in prahu,
 • nastavitev temperature je enostavna in ekonomična,
 • možno je nastaviti dnevni, tedenski, nočni … režim ogrevanja,
 • spremembo nastavitev je možno zakleniti,
 • wifi termostat, ki ga je mogoče upravljati s pomočjo aplikacije na pametnem telefonu,
 • termostat in temperaturo lahko popolnoma prilagodite svojim željam in potrebam,
 • zaznavanje prisotnosti ali odsotnosti v prostoru, odpiranja vrat itd. – grelnik se vsaki spremembi temperature takoj prilagodi,
 • omogočanje udobnega ogrevanja in prijetnega bivanja.

Dodatna prednost je tudi ta, da je takšen grelnik možno res zelo preprosto in hitro montirati. Namestite ga lahko na vsako steno oziroma s pomočjo samostoječih konzol postavite kamorkoli želite. Pri tem je treba biti pozoren le na to, da je v bližini možen priklop na elektriko.